Częste oddawanie stolca i problemy jelitowe

Witam. 21 lat, od 2 lat problemy trawienne. Stolec oddawany 2-3 razy na dobę. Brak jakichkolwiek dolegliwości bólowych, okresowo występują obfite gazy i krótkie okresy kiedy wszystkie objawy ustępują. Stolec bywa szklisty, taśmowaty, pływający, postrzępiony, papkowaty albo z obecnością śluzu, niekiedy niestrawiony pokarm. Zazywam asentre. Próby wątrobowe w normie, ogolne badanie krwi w porządku, badanie na lamblie - nie mam ich. celiaki również nie mam. Dieta nie wpływa na obecność obiawów

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, Pańskie dolegliwości są niespecyficzne, przyczyn może być wiele. Proszę skonsultować się gastroenterologiem być może konieczne okażą się badania obrazowe. Pozdrawiam.