Częste pobolewanie jajnika a wynik USG
Proszę o interpretację wyniku usg lewy jajnik wym.24x18mm o nierównej pow.niewielka ilość płynu w zatoce douglasa oraz cytologii-nie stwierdzono zmian śródnabłonkowych i procesu złośliwego,obraz cyt.odpowiada procesowi zapaln. niespecyficzna infekcja bakteryjna. Często jajnik pobolewa,ból nie jest mocny. Wizyta u ginekologa dopiero 20.03.br.

KOBIETA, 70 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Wynik wskazuje na infekcję bakteryjną, którą leczy się antybiotykiem. Nie ma powodu do obaw, jednak konieczne jest leczenie, w miarę możliwości jak najszybsze.