Proszę o pomoc w interpretacji wyniku cytologii u 29-latki

Bardzo proszę o pomoc w interpretacji wyniku cytologii: A. Rozmaz odpowiedni do oceny, zawiera komórki endocerwikalne. B. Nie stwierdzono zmian śródnabłonkowych i procesu złośliwego. C. Intensywna niespecyficzna flora bakteryjna. W rozmazie wykryto zmiany reaktywne związane ze stanem zapalnym. D. Kontrola cytologiczna po leczeniu. Grupa II wg Pap. Dodam, że jestem 3 miesiące po elektrokonizacji leep (LSIL, Cin1).

Dzień dobry, nie ma powodów do niepokoju- nie wykryto komórek świadczących o procesie nowotworowym. Natomiast obecność niespecyficznej flory bakteryjnej świadczy o infekcji, którą należy wyleczyć.