Nie stwierdzono zmian śródnabłonkowych i procesu złośliwego w USG
Usg gin.lewy jajnik24x18mm o nierównej pow.(co to oznacza) w zat.Douglasa niewielka ilosc płynu. Cytologia-nie stwierdzono zmian śródnabłonkowych i procesu złośliwego,obraz cyt. odpowiada procesowi zapaln.-niespecyficzna infekcja bakteryjna.Lekarz stwierdził,że gin. wszystko w porządku.Czy to możliwe?Czy zap.nie należy leczyć? Nie otrzymałam żadnych leków. Czy cytologia może wskazywać stany zapalne innych narządów? Co mam w tej sytuacji robić?

KOBIETA, 70 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
87 poziom zaufania
Może Pani zastosować globulki abothyl. Reszta wyników w normie.
Pozdrawiam.