Częste poronienia u 39-latki

Czy z jednym jajowodem moge zajścw ciaże w wieku 39 l. a wcześniej 2 in vitro poroniłam w 6 tyg. 3 ciąża naturalna poron .17 tyg.badania genetyczne wyszły dobrze jaka może być przyczyna tych poronień robiłam szereg badań wszystkie wyszły dobrze w ostatniej ciąży brałam clexane do 13 tygodnia .bardzo proszę o jakąś odpowiedz , z góry dziękuję

Elżbieta Rhone

Witam,
oczywiście, że może Pani zajść w ciążę. Jednak ze względu na wiek i obciążony wywiad położniczy ma Pani mniejsze szanse na urodzenie dziecka.