Szanse na ciążę po usunięciu wodniaka wraz z jajowodem

Witam miałam usunięty wodniak wraz z lewym jajowodem , ale dowiedziałam się , iż prawy jajowód jest nie drożny. Czy istnieje szansa na zajście w ciąże metodą naturalną? Wodniak był wielkości 8cm/1,5/20Hz dzieci do tej pory nie mam jakie mam szanse na dofinansowanie metody in vutro proszę o pomoc

Piotr Pilarski

Na podstawie samego opisu nie można określić szans na zajście w ciążę metodą naturalną. Wskazana jest wizyta u ginekologa. Odnośnie in vitro można poczytać na stronie http://www.invitro.gov.pl/

Pozdrawiam.