Częste zawroty głowy oraz potliwość dłoni i stóp u 9-latki

Witam, jestem mama 9 latki która narzeka na częste zawroty głowy, potliwość dłoni i stóp. Jest rownież bardzo nerwowa. Te zawroty najcześciej sa po stresie, sporcie. Dodam ze robiliśmy już usg serca i ekg, na tym poziomie jest wszystko ok. Chciałabym pomoc swojemu dziecku a nie bardzo wiem jak. Dziekuje i pozdrawiam

Renata GrzechociĹska

Witam.
Proponuję rozpocząć diagnostykę endokrynologiczną i wykluczyć choroby tarczycy. W tym celu należy udać się do endokrynologa.
Pozdrawiam