Częste zgagi, problem z połykaniem

Witam Doktorze mam pytanie. Mam częste zgagi problem z połykaniem. Są momenty, ze nie mogę nawet lyzki połknąć, bo mam wrażanie, ze sie zakrztusze. Co to moze byc? Ewentualnie jakie badania zrobić? Pozdrawiam

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Sugeruję ocenę funkcji tarczycy wraz z USG szyi. Ponadto warto rozpocząć leczenie preparatem inhibitora pompy protonowej ze względu na zgagę.