Częstomocz, powiększenie piersi, delikatne bóle w okolicy podbrzusza

Dzień dobry! Mam na imię Ola, mam 23 lata. Od ok. tygodnia spóźnia mi się okres. Dziś jest już 46 dzień cyklu. Od kilku dni zauważyłam u siebie częstomocz, powiększenie piersi, delikatne bóle w okolicy podbrzusza. Wykonałam od wczoraj trzy testy ciążowe. Pierwszy, firmy Pink Test. Wynik wyszedł negatywny, ale miałam wrażenie, ze po upływie dłuższego czasu (kilka godzin) widziałam delikatną, bladziutką rozmazaną kreskę.

Ma Pani 3 możliwości: 1. powtorzyć jeszcze raz test ciążowy, 2. wykonać dokładniejsze badanie bHCG z krwi, 3. usg u ginekologa. Pozdrawiam