Częstotliwość wymiany wkładki wewnątrzmacicznej

Witam. Chciałabym się dowiedzieć co jaki czas powinno sie zmieniać wkładkę wewnatrzmaciczną?jeżeli kobieta ma dłuzej niż powinna czy to jest bezpieczne?

Czas pobytu wkładki w jamie macicy zależy od rodzaju założonej wkładki wewnątrzmacicznej. Z reguły to 3 do 5 lat. Dłuższy pobyt powoduje obniżenie skuteczności antykoncepcyjnej.