Częsty ból brzucha, biegunki i burczenie w odbycie

Dzień dobry. Często boli mnie brzuch i mam biegunki. Do tego prawie codziennie mam tak jakby burczenie w odbycie. Jest to bardzo krępujące i nie wiem dlaczego tak się dzieje. Proszę o pomoc.

Aleksander Ropielewski

Przyczyn może być wiele od niewłaściwej diet począwszy przez alergie pokarmowe oraz na chorobach jelit skończywszy. Bez przeprowadzenia badań dodatkowych oraz szczegółowego zebrania wywiadu nie jestem w stanie tego jednoznacznie stwierdzić. Sugeruję kontakt z gastrologiem.