Częsty ból głowy

Mam 24 lata, jestem męszczyzną. W młodości miałem dwa wypadki. Pierwszy to był upadek z wysokości ok. trzech metrów, a drugi to samochodowy, i po tym byłem na obserwacji jedynie, i nic poza ty. Lekarze powiedzili, że jest OK, nie robiąc żadnych badań. Teraz coraz częściej boli mnie głowa i z tyłu, i z przodu czaszki, mam małe kłopoty z zapamiętywaniem, lekko piszczy mi w uszach i coraz częściej mam złe samopoczucie. Prosiłbym o przybliżenie, co to może być i gdzie mam się udać.

Redakcja abcZdrowie

Szanowny Panie!

Proszę udać się do lekarza neurologa i dokładnie przedstawić swoją historię choroby. Lekarz po badaniu przedmiotowym zaleci szereg badań, w celu określenia przyczyny bólu. W Pana przypadku rozstrzygające mogą okazać się badania obrazowe głowy i odcinka szyjnego kręgosłupa.