Częsty, intensywny ból głowy

Dzien dobry. Mam pytanie, co oznacza czesty, krotki i intensywny bol glowy, ktory powtarza sie kilka razy dziennie? Za kazdym razem gdy odczuwam bol glowy, mam ochote wymiotowac. Cisnienie mam zawsze w normie, na poczatku maja mialam robiona tomografie glowy, ale nic nie wykazalo, Trwa to juz od jakis 2 lat, ale na poczatku bylo to raz dzennie, max 2 razy w ciagu dnia. Teraz jest to coraz czestsze. Jem, pije, ale nie mam pojecia co moze byc tego przyczyna. Bardzo prosze o odpowiedz. Beata

Witam, proszę sie zgłosić do neurologa i wykonać badanie MRI głowy. Najbardziej prawdopodobne to bóle migrenowe, ale należy wykluczyć inne przyczyny.