Częsty kaszel u trzylatki

TRZYLETNIA dziewczynka waga 18 kg 104 cm często pokasłuje,osłuchowo bez zmian,przy bieganiu kaszel sie nasila,często poci sie,a nawet dzisiaj zdarzyło sie b.lekkie krwawienie z nosa,dobrze odzywiona dieta urozmaicona ,często zapada na lekkie przeziębienia co moze być przyczyna takich objawów?w jakim kierunku szukać przyczyny,,dziecko b.dobrze rozwinięte od roku chodzi do przedszkola ostatnio niechętnie tylko 6 dzieci nuda,duzo ęste zaparcia,mięsozerne

Lek. Tomasz Budlewski

Przede wszystkim proszę udać się do swojego lekarza rodzinnego chyba że nie jest pediatrą, wtedy lepiej poszukać lekarza pediatry. On zbada dziecko, zleci podstawowe badania i zaleci postępowanie. Bez zbadania dziewczynki trudno mi cokolwiek doradzić. Być może to podłoże alergiczne.