Częste infekcje dróg oddechowych u 3-letniego dziecka

3 letnia dziewczynka często zapada na choroby układu oddechowego kaatar kaszel,chodzi od roku do przedszkola 103 cm waga 18 kg,apetyt b.dobry urozmaicona dieta,martwi mnie gdy troszkę pobiega łapie ja kaszel jest 3 tyg,po ostatniej infekcji brała 7 dni augmentin nie goraczkuje co może być przyczyną tego kaszlu podczas intensywnej zabawy pozostałość po chorobie?będe wdzięczna za każda podpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę że konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Proponuje udać się z dzieckiem do lekarza pediatry.