Częste infekcje górnych dróg oddechowych u dziecka

Moja wnuczka ma 3 latka i kiedy zaczęła chodzić do przedszkola ma częste infekcje górnych dróg oddechowych: ma gęsty katar lekko żółto biały przy tym temperaturę 38 st. kaszel i czasem ropieją oczy. Obecnie to trwa 3 tygodnie była leczona antybiotykiem Zinnat syropem Mukosolwan ma robione inhalacje z Mukosolwanu i soli dostaje też tran krople do Nosa Natrivin w ciągu dnia często dostaje sól morską do nosa. Katar ma przez cały czas a temperaturę rano albo ok.17-18godz 37,2st. Co robić?

Witam. Infekcje u dzieci dzieci uczęszczających do przedszkoli o tej porze roku zdarzają się niestety często. Dziecko powinno pozostać pod stałą opieką pediatry. Być może konieczna będzie zamiana antybiotyku na inny.