Częste czerwienienie w stresowych sytuacjach

Jak radzic sobie z bardzo czestym czerwienieniem, w roznych sytuacjach jestem cala czerwona i sie poce i czuje sie wtedy okropnie. nie umiem sie tym nie przejmowac

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc coś więcej powiedzieć konieczne jest zebranie dokładnego wywiadu lekarskiego. Proszę najlepiej udać się do lekarza psychiatry, który zleci najlepszy sposób terapii.