Czy 70-latka ze złamaną kością kulszową i łonową nie powinna zostać w szpitalu?

Witam.. Mam pytanie moja mama przewróciła sie i ma złamana kosc kulszowa z obu stron i kosc łonowa.Była zawieziona do szpitala gdzie ja zbadali zapisali leki i odesłali do domu.Musi lezec nieruchomo a w szpitalu miała by opieke fachowa.Czy nie powinna ona zostac w szpitalu ma prawie 70 lat oczywiscie ma nas dzieci ale mieszkamy daleko od niej i nie jestesmy w stanie codziennie jezdzic.Prosze o szybka odpowiedz

Lek. Katarzyna Szymczak

Nie można tego jednoznacznie orzec bez zbadania pacjentki oraz wglądu do wyników badań.
Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Wszystko zależy od stanu pacjenta. Proszę udać się do lekarza który wypisywal Pacjentke i porozmawiać i wszystko powiedzieć na pewno poradzi.