Czy aby przez takie opadanie (choć nie małe) nie zakaziłem się HIV?

Szanowny Panie Doktorze. Proszę mi powiedzieć, jak to jest z tym zakazem używania drugi raz tej samej gumki. Zakładałem ostatnio prezerwatywę mając wzwód i kilka chwil potem moje prącie troszkę opadło i za chwilę, gdy zobaczyłem co się dzieje, zadziałałem swoją wyobraźnią i znów był optymalny wzwód, tak mi się zdarzyło z trzy razy. Czy aby przez takie opadanie (choć nie małe) nie zakaziłem się HIV?
ponad rok temu

Witam.

Ponowne używanie prezerwatywy jest stanowczo wzbronione po jej użyciu tj. po kontakcie z wydzielinami partnera w trakcie penetracji.
Zakażenie HIV może nastąpić na skutek kontaktu z wydzieliną partnera. Jeśli jednak przez cały czas penis pozostawał w prezerwatywie, ryzyko zakażenia jest znikome.

Pozdrawiam