Czy Anesteloc jest bezpieczny i czy można go stosować na noc?

Czy anesteloc jest bezpieczny i czy można go stosować na noc? Jeśli nie miałam badania USG ani żadnych innych badań stwierdzających wrzody żołądka /dwunastnicy a lekarz przepisał mi je ze względu na bóle brzucha po posiłku uczucie pełnosci i nudności(nie występuja te objawy po każdym posiłku) czy na pewno powinnam je stosować?

Nie wiem czy powinna pani stosować ten lek, ale lek jest bezpieczny, nie grozi żadnymi powikłaniami. Stosuje się go rano na czczo i jest to dość ważne dla skuteczności leku, Czasem stosuje się takie leki diagnostycznie, to znaczy w celu zaobserwowania czy dolegliwości łagodnieją czy nie. Taka wiadomość pomaga w diagnozowaniu. Takie przyjmowanie diagnostyczne leku to 7 dni.