Czy antybiotyk zażywany w zeszłym miesiącu może mieć wpływ na obecną miesiączka?

Czy antybiotyk zażywany w zeczłym miesiącu może mieć wpływ na to jaka jest moja miesiączka teraz? Jest ona bardzo skąpa a przed nią wystąpiły mocne upławy.Współżyłam pod koniec grudnia,jednak z zabezpieczeniem i bez wytrysku,więc mam nadzieje,że mogę wykluczyć ciążę.

Lek. Tomasz Budlewski

należy oznaczyć poziom beta hcg i koniecznie udać się do lekarza ginekologa.