Dlaczego miesiączka pojawiła się dwa dni wcześniej?

Witam, mam pewien problem z miesiączką. A mianowicie co miesiąc miesiączka spóźnia się od 3-7 dni, miesiączka zawsze jest obfita. Jednak w tym miesiącu miesiączka pojawiła się dwa dni wcześniej, przy czym wystąpiło słabe krwawienie i jeden dzień przerwy, czyli 3 dni okresu, dzień przerwy i 3 dni okresu. Staramy się z mężem o dziecko i czy to może mieć na o jakiś wpływ?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje oznaczyć poziom beta hcg i koniecznie udać się do lekarza ginekologa