Czy asymetria bocznych komór mózgowych może negatywnie wpłynąć na rozwój niemowlęcia?

Witam...u mojego synka qczesniaczka z 34tc stwierdzono asymetrie bocznych komor mozgowych...od 3 miesiecy utrzymuje sie w tej samej wielkosci. Czy jesli tak ona pozostanie- wplynie na rozwoj mojego syna negatywnie?

Jednocześnie przepraszamy za tak długi czas oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.