Czy badania krwi wskazują na coś poważnego?

mAM PYTANIE CHLOPAK MA 40 LAT CHORUJE NA JELITO DRAZLIWE WYKONAL BADANIA KRWI W IRLANDII WYNIKI MA TAKIE CREATININE H95 umol/L TRIGLYCERIDES H 3.5 mmol/L CHOLESTEROL,HDL L 0.83 mmol/L ALANINE TRANSFERASE H 38 U/L HAEMOGLOBIN H 15.8 g/dL HAEMATOCRIT H 0.468 L/L RED CELL COUNT H 5.39 x10^12/L CHOLESTEROL,HDL L 0.83 mmol/L PROSZE O ODPOWIEDZ CZY TO WSKAZUJE NA JAKOS POWAZNA CHOROBE I CO ZROBIC

Lek. Tomasz Budlewski

udac się do lekarza pierwszego kontaktu po zapoznaniu się ze wszystkimi wynikami będzie można coś więcej powiedzieć.