Czy badanie prenatalne wyklucza choroby u dziecka?
Rtg w ciąży? ostatnia miesiączkę miałam 26 stycznia w ciągu dwóch ostatnich miesięcy kochałam się tylko raz 12 lutego. 6 marca zrobilam test okazał się pozytywny. 7 marca lekarz stwierdził że jest pecherzyk jestem w ciąży i tu zaczyna się strach przerażenie W styczniu mialam złamana nadgarstek 1 marca zostało wykonany rtg kontrolne ręki. Nie pomyślałam że mogę być w ciąży nie miałam prawdopodobnie fartucha ochronnego boje się jaki to miało wpływ Czy badanie prenatalne wyklucza choroby m dziecka

KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu
Lek. Katarzyna Szymczak
95 poziom zaufania
Badania prenatalne w 100% nie wykluczają możliwości wystąpienia chorób u dziecka, jednak przy dobrych wynikach szansa na urodzenie zdrowego dziecka jest bardzo duża.
Pozdrawiam