Czy będąc dziewicą mogę być w ciąży? Mam dni płodne

Witam. Kochałem się z moją partnerką w dni płodne 4-5 razy, ona jest jeszcze dziewicą. Jednakże dotykaliśmy się nawzajem swoimi narządami płciowymi, ale nie wszedłem w nią (choć dotykałem penisem tego miejsca). Do wytrysku zawsze dochodziło poza narządem rozrodczym kobiety: na brzuchu, pościeli, moim brzuchu. Jednak po kochaniu się w odstępie ok. 30 minut kochaliśmy się ponownie... 1. Jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę w tym przypadku (b. duże, duże, średnie, małe, bardzo małe, bliskie zeru)? 2. Jak często w karierze ginekologa spotyka się dziewicę w ciąży (co 10, 20, 100, 500, 1000 pacjentka)? 3. Jak często w karierze ginekologa spotyka się dziewicę w ciąży (raz na tydzień, miesiąc, kwartał, pół roku, rok, 2,3,4,5,6 lat)?

KOBIETA, 29 LAT ponad rok temu

Stosowanie leków przeciwdepresyjnych w ciąży

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Witam serdecznie.
Prawdopodobieństwo zajścia w ciążę w tym przypadku jest bliskie zeru.
Ginekolog w swojej karierze może najcześciej nie spotyka się z dziewicą w ciąży ponieważ są to niezmiernie rzadkie przypadki.
Pozdrawiam

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty