Zapytaj lekarza

7 3 6 , 6 4 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy będąc dziewicą można stosować tabletki antykoncepcyjne?

Witam,mam takie krępujące pytanie.Mam 30 lat od 12 lat biorę tabletki antykoncepcyjne,współżyje ze swoim chłopakiem ale nie przy rozchylonych nogach tylko na leżąco,tak naprawdę to nie wiem czy cały czas nie jestem dziewica ponieważ przy rozłożonych nogach nic z tego nie wychodzi bo mnie boli i przestajemy.Nigdy tez nie byłam u ginekologa na badaniu cytologicznym bo bardzo mnie boli i się boje.Moje pytanie-czy będąc dziewica mozna stosować tabletki anty.i co zrobić żeby się nie bać badania.
KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu

Zioła na menopauzę

Z przykrymi objawami przekwitania można poradzić sobie naturalnie. Obejrzyj film i dowiedz się, jakie zioła warto stosować przy menopauzie. Na ten temat wypowiada się dr Grzegorz Południewski, ginekolog.

Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania

Jeżeli bardzo boli to tym bardziej należy udać się do lekarza ginekologa. Wizyta nie zmusza do wykonania badania ginekologicznego wbrew pacjentce. Proponuję udać się do ginekologa w celu samej rozmowy, i powiedzieć o wszystkich swoich objawach, i właśnie metodą małych kroków "przyzwyczaić się " do lekarza.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy