Błona dziewicza - czy nadal jestem dziewicą?

Od paru miesięcy kocham się ze swoim chłopakiem i byłam lub jestem dziewicą właśnie tego nie wiem. ponieważ niedawno zauważyłam jak cały wejdzie jego członek to strasznie mnie boli. On mówi, że coś tam czuje tak jakby to była błona:( Sama nie wiem już czy jestem dziewicą, czy nie. Co to może być? Strasznie mnie to boli i dalej już nie mogę? Jego członek ma ok. 16-17 cm. Proszę o odpowiedź:(
KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam.

Oczywiście zdarza się, że błona dziewicza jest na tyle gruba, że nie pęka od razu, jednak nie jest to zjawisko częste. Bolesność w tym przypadku powinna towarzyszyć każdemu stosunkowi od samego początku współżycia. Jeśli dobrze zrozumiałam w Pai przypadku problem jest nowy.
Proponuję zmienić pozycję - być może członek drażni zbyt mocno Pani szyjkę macicy. W takiej sytuacji powinna Pani skorzystać z takich pozycji, które uniemożliwiają głęboką penetrację lub pozwalają Pani kontrolować głębokość pchnięć.
Jeśli to nie pomoże powinna Pani udać się do lekarza - za problem może odpowiadać np infekcja