Czy blada kreska na teście może oznaczać ciążę?

Witam! Chciałabym się dowiedzieć czy blada kreska na teście może oznaczać również ciążę. Podkreślę, że nie doszło do wytrysku we mnie lecz poza. Dodatkowo w dniu, w ktorym miała być miesiączka wyleciałam do innego kraju czy może to być spowodowane zmiana klimatu?

Magdalena StusiĹska

Blada kreska zazwyczaj oznacza również ciążę, być może jednak to po prostu zwykłe opóźnienie okresu- zważając na opisaną przez Panią sytuację.