Czy blizna od lasera sama zniknie?

Czy blizna od lasera zaniknie? Witam, 6 miesięcy temu miałem robiony zabieg na naczynka na nosie i od okularów odbił się ślad z początku był czerwony teraz jest biała kreska, Pani kosmetolog u której był wykonywany zabieg twierdzi że skóra musi zostać opalona aby blizna zrównała się z odcieniem skóry czy w takim razie ma rację?

Jeżeli będzie ona nadal Panu bardzo przeszkadzać można będzie jesienią zrobić zabieg z użyciem lasera CO2 lub zabiegi z użyciem dermapena

Wątpię. Opisana zmiana to prawdopodobnie blizna zanikowa lub ognisko hipopigmentacji, bez zbadania Pana nie można zaproponować optymalnej metody korekty zmiany - proszę zgłosić się do doświadczonego w laseroterapii lekarza, najlepiej z dokumentacją z wizyty u Pani kosmetolog.