Czy blizny po oparzeniu znikną?

Witam wczoraj popazylam sobie lewa reke razem z dlonia az do lokcia bylam na pogotowiu opazenie jest 2 stopnia nasmarowali reke jakims zelem i zawiazali kazali robic to kazdy wieczor. Dzis gdy odwiwzalam reke przestraszylam sie bo reka jest cala ciemno brazowa podchodzi pod czarna i sa na noej takie szerokie szramy.... niema pechezykow i skora nie schodzi. Moje pytanie brzmi czy reka taka zostanie juz z bliznami czy to zejdzie po czasie

Dzień dobry, skóra potrzebuje czasu na regeneracje. Prawdopodobnie zostaną przebarwienia i blizny, które po pewnym czasie będzie można usunąć zabiegami estetycznymi.

pozdrawiam