Blizny i przebarwienia na skórze

Witam. Mam problem ze sladami po strupach. Kiedy zetrze mi sie nawet delikatnie naskorek po wygojeniu pozostaje mi brazowy slad poprostu przebarwia mi sie skora. Ten problem dotyczy zwlaszcza nog czesto gdzies w pracy zawadzam i sciera mi sie naskorek niestety bardzo nieladnie to wyglada. Probowalam roznych masci i domowych sposobow ale niestety efektu nie widac. Bardzo prosze o porade . y

Szanowna Pani
Opisywany problem to przebarwienia pozapalne.Należy nie dopuszczać do uszkodzeń skóry,dobrze ją nawilżać,unikać depilacji mechanicznej=dużo właściwsza będzie laserowa .Proszę unikać opalania i stosować filtry UV.Przebarwienia opisywane przez Panią leczy się peelingami medycznymi.Natomiast przy łatwym tworzeniu się zmian zapalnych na skórze warto sprawdzić poziom glukozy w surowicy krwi.
Pozdrawiam

Witam proszę zacząć wizytę od konsultacji u lekarza medycyny estetycznej , bądź

dermatologa. Pani skóra zostanie dokładnie obejrzana i zbadana, zostaną dobrane jak

najodpowiedniejsze metody leczenia. Najskuteczniejszą metodą na blizny i trądzik jest

zastosowanie peelingów medycznych w połączeniu z lekami do stosowania na skórę

odpowiednio dobranymi do stanu skóry oraz zabieg laserowy IPL.