Przebarwienia na twarzy po opalaniu

Witam, Mam problem z przebarwieniami po słońcu na twarzy (czole). Kiedyś opalałem się w kapeluszu w ten sposób że opaliło mi się część czoła - i teraz mam odbarwienia skóry. Czy istnieje jakiś sposób by wyrównać kolor skóry na twarzy?

Polecam początkowo terapię w gabinetach kosmetycznych, być może wystarczy stosowanie peelingów kwasowych bądź mikrodermabrazja. Terapie związane z opalenizną lepiej rozpocząć jesienią, keidy nasłonecznienie jest mniejsze, a w chwili obecnej ograniczyć opalanie, żeby nie nasilić dysproporcji.

Dzień dobry,

Podstawą doboru właściwej metody walki z tym problemem jest bezpośrednia konsultacja. W tego typu problemach zazwyczaj dobrze sprawdzają się pilingi chemiczne lub zabiegi laserowe.
W razie dodatkowych pytań -służę pomocą.

Pozdrawiam
Abigail Laskowska