Czy przy stosowaniu maści Acnatac można korzystać z zabiegów kosmetycznych?

Czy przy stosowaniu maści Acnatac można korzystać z zabiegów kosmetycznych, zabiegów medycyny estetycznej? Chodzi mi głównie o zabiegi niwelujące blizny i przebarwienia (mikrodermabrazja oraz kwasy). Chciałabym również dowiedzieć się czy opalanie i korzystanie z solarium jest zakazane podczas stosowania tej maści na twarz.

Dzień dobry, podczas stosowania maści proszę zabezpieczać skórę filtrami UV,. Zabiegi usuwające blizny czy przebarwienia takie jak peelingi chemiczne, mikrodermabrazja czy inne są przeciwwskazane.
Pozdrawiam