Przebarwienia na skórze rąk i dekoltu

Witam, Od kilku lat ma przebarwienia na skórze tj ręce i dekolt. Byłam już u trzech lekarzy i żaden mi nie pomógł. Jestem młoda i przez te przebarwienia nie czuję się atrakcyjnie. Na rękach wygląda to tak, jakby połowo ręki była opalona, a druga jest zdecydowanie bledsza. Na dekolcie są takie delikatne ciemniejsze plamki, są one rozsypane na całym dekolcie. Co to może być, jak leczyć? Bardzo proszę o odpowiedź.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by postawić jakąkolwiek diagnozę w ramach porady internetowej. Sugeruję konsultację ze specjalistą dermatologiem.

A jak wyglądało do tej pory leczenie przebarwień, czy były wykonywane jakiekolwiek zabiegi medyczne np. peelingi, laser, dermamelan?

Najlepiej zgłosić się na konsultację do lekarza medycyny estetycznej i lekarz dobierze metodę ich spłycenia bądź tez usunięcia.

Dzień dobry,

Podstawą do doboru odpowiedniej metody walki z tym problemem jest bezpośrednia konsultacja. Do skutecznych terapii zalicza się zabiegi z wykorzystaniem laserów i pilingi chemiczne.
W razie dodatkowych pytań - służę pomocą.

Pozdrawiam
Abigail Laskowska