Drobne krostki na twarzy

chciałabym zapytać jak poradzić sobie z tzn kaszką na twarzy, przynajmniej ja to tak interpretuje. Na co dzień trudno jest to ukryć, ponieważ krostki są widoczne spod makijażu. Zastanawiam się czy peeling będzie dobrym rozwiązaniem. Na mam skłonności do większego trądziku, "jedynie" te małe krostki, przez które skóra nie wygląda ładnie. Proszę o radę, jak mogę to zwalczyć, bo żele przeciwtrądzikowe sobie nie radzą. Moze warto zainwestować z jakiś zabieg kosmetyczny? Dziękuje z góry za odpowiedź

Witam serdecznie,
w tej sytuacji najlepsza będzie fachowa konsultacja kosmetologiczna i indywidualny dobór zabiegu pielęgnacyjnego lub skierowanie do dermatologa. Jeśli będzie Pani zainteresowana, zapraszam do kontaktu.

Pozdrawiam,
ES

Dzień dobry,

Warto udać się na konsultację z kosmetologiem. Po dokładnej analizie twarzy będziemy w stanie dobrać odpowiednią pielęgnację domową i gabinetową.
W razie dodatkowych pytań - służę pomocą.

Pozdrawiam
Abigail Laskowska

Dzień dobry,

Odradzam stosowania peelingów drobnoziarnistych w przypadku w którym na twarzy występują krosty i wypryski- mogą tylko pogorszyć wygląd cery. Proponuje konsultację u lekarza medycyny estetycznej- istnieje wiele zabiegów, które mogą Pani pomóc. Podstawą jest bezpośrednia wizyta u specjalisty oraz indywidualny dobór zabiegu do Pani potrzeb i problemu.

Pozdrawiam serdecznie.