Łuszczenie się skóry na twarzy

Witam. Mam pewien problem ze skora twarzy. Mam bardzo duzo naskorka na nosie i czole. Odstaje mi pelno malutkich platow skory. Robie peeling gruboziarnisty 2 razy w tygodniu, lecz niestety po 2 dniach wszystko wraca. Dodam jeszcze, ze skore mam mieszana. CO robic w takiej sytuacji? Jest to bardzo uciazliwe

Jeśli domowe sposoby pielęgnacji nie wystarczają, warto zgłosić się do lekarza na peelingi medyczne lub serię zabiegów z użyciem lasera Q- switch lub eCO2. Przyspieszą one regenerację, zmniejszą pory i poprawią kondycję skóry.

Dzień dobry,

Z Pani opisu wynika, że dotychczasowa pielęgnacja jest niewystarczająca.
Polecam zatem udać się do specjalisty, który zaproponuje odpowiednią dla cery metodę złuszczania w gabinecie i dobierze właściwe produkty do stosowania w domu.
W razie dodatkowych pytań - służę pomocą.

Pozdrawiam
Abigail Laskowska