Zapytaj lekarza

7 3 6 , 6 4 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Problem z suchą skórą na dłoniach i twarzy

Mam problem z suchą skórą na dłoniach i twarzy. Problem nasila się, co dla mnie dziwne, gdy skóra jest tylko odrobinę sucha i chcę ją posmarować kremem (Nivea). Smaruję tak kilka dni i z dnia na dzień, po kilku godzinach(!) skóra na policzkach jest sucha (po nocy się przetłuszcza), i zwłaszcza pomiędzy palcami dłoni. Problem już dawniej istniał, ale jakoś się rozszedł gdy zaniechałem stosowania wszelkich kremów. Wystarczy że posmaruję twarz a na palcach zostanie krem. Co mam robić? W czym probl?
MĘŻCZYZNA, 24 LAT ponad rok temu

Leczenie trądziku różowatego

Trądzik objawia się nie tylko nieestetycznymi krostkami. Może również przybierać postać czerwonych plam. Obejrzyj film i dowiedz się więcej o trądziku różowatym.

Polecam wizytę w specjalistycznym gabinecie kosmetologicznym, sama pielęgnacja domowa niestety nie wystarczy. Trzeba przeprowadzić wnikliwy wywiad, zbadać poziom nawilżenia skóry oraz dobrać odpowiedni zabieg aparaturowy.

0

Dzień dobry,

Polecam wizytę u kosmetologa, który po bezpośredniej konsultacji będzie w stanie Panu pomóc. Z pewnością należy właściwie zaplanować pielęgnację domową i gabinetową.

Pozdrawiam

Dyplomowana specjalistka kosmetologii. Ukończyła Wyższą Szkołę Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu na wydziale zamiejscowym w Gdyni.
0

Należy skonsultować się u dermatologa i po konsultacji lekarz postawi diagnozę i wdroży odpowiednie leczenie.

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Prowadzi Klinikę Medycyny Estetycznej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy