Peeling przy problemach z trądzikiem

jaki dokładnie peeling? Ja ogólnie długo mam problem z trądzikiem ale najgorsze jest to ze nie mam ich białych tylko one są jak czarne kropki na calej twarzy,juz nie wiem co mam zrobic. Początkowo dermatolog przepisała mi robiony antybiotyk na ziolach tam wskład wchodziło min; detreomycini,resorcini, ac.salicylici i 45% spir vini ad 100,0... nie pomogło potem przepisała mi juz inna pani maśc specjalną ale wyrzuciłam bo długo uzywałam i nic i niestety nie pamietam nazwy, kupilam krem z nivea nawilżający na dzień, piekła mnie skóra po nim, i od tamtego czasu okrpnie schodzic i potem kupilam krem for acne i do tego krem z nivea do suchej i wrazliwej skóry i zwykly tłusty krem z nivea niebieski. Iaktualnie to stosuję od kilku miesiecy ale na nic. Juz nie wiem co mam robic, najgorzej mam pod oczami i kolo ust suchą , nawet nie ma mowy o malowaniu fluidem...błagam Panią opomoc

Polecam wybrać się do specjalisty na konsultację.

Witam. Proszę udać sie na konsultację do lekarza dermatologa lub medycyny estetycznej.Po obejrzeniu stanu skóry lekarz dobierze odpowiedni peeling medyczny jego rodzaj i stężenie do rodzaju krost i blizn.Jeśli będzie potzreba to lekarz przepisze terapię lekową.

Warto wykonać również badania na trądzik i jak z jednego dermatologa nie jest Pani zadowolona to czas najwyższy na jego zmianę.

Dzień dobry,

Najlepiej udać się do specjalisty, który po obejrzeniu skóry zaproponuje odpowiednio dobraną pielęgnację domową jak i gabinetową. A co do kosmetyków, to zdecydowanie lepiej wybierać te gabinetowe lub apteczne niż drogeryjne.

Pozdrawiam

Dzień dobry,

Konieczna jest bezpośrednia konsultacja ze specjalistą aby móc ocenić Pani problem. Na tej podstawie będzie można dobrać pielęgnację domową dostosowaną do potrzeb Pani cery oraz odpowiednie zabiegi (polecam te z zakresu medycyny- peelingi chemiczne, laserowy peeling węglowy czy też laserowe zabiegi antybakteryjne).

Pozdrawiam serdecznie.