Stosowanie fluidu przy średnionasilonym trądziku

Leczę śrenionasilony trądzik antybiotykiem i maścią. Podkłady mineralne niestety odpadają póki co, bo strasznie podkreślają mi suche skórki. Sprawdzał mi się Helathy Mix z Bourjouis ale trochę mnie martwi jego skład :/ czy nie pogorszy on stanu mojej cery(proszę bardzo o poradę) bo jego konsystencja umożliwiała mi w miarę normalny makijaż. Jeśli jest on aż tak zły, to prosiłabym o polecenie jakiegoś fluidu, który właśnie miałby płynną konsystencję i nie pogarszał stanu cery. Z góry dziękuję.

Proszę udać się do lekarza medycyny estetycznej i wykonać peeling medyczny, pomoże w leczeniu trądziku.

Podkłady jak najbardziej mozna stosować polecam równiez podkłady rimmel z serii stay matte

Dzień dobry,

Polecam konsultację u specjalisty, który po analizie skóry dobierze odpowiednią pielęgnację domową, gabinetową oraz stosowne kosmetyki kolorowe.

Pozdrawiam