Stosowanie fluidów na skórę trądzikową

Witam mam pytanie dotyczące podkładow czy tez fluidow czy powinno sie je nakładać jesli mamy wypryski ? bo nieco szczypia po przykryciu warstwa . prosze o odpowiedz

Aleksander Ropielewski

Powinno się unikać stosowania podkładów i fluidów na zmiany trądzikowe. Wiem, że w praktyce jest to trudne dlatego należy starać się maksymalnie ograniczyć czas kontaktu kosmetykó ze skórą.

Dzień dobry,

Przede wszystkim polecam wizytę u doświadczonego kosmetologa, który po analizie skóry zleci odpowiednią pielęgnację domową i gabinetową. Dobór właściwych kosmetyków ma istotne znaczenie - te kolorowe powinny być mineralne i lepiej zamienić ciężki fluid na puder sypki.
W razie dodatkowych pytań - służę pomocą.

Pozdrawiam
Abigail Laskowska

Powinna Pani zgłosić się do dermatologa - lekarz określi typ trądziku i wdroży właściwe postępowanie. Również poleci Pani kosmetyki ( też kolorowe ), które będą pozytywnie działać na Pani skórę.