Problem z opalaniem piersi

Witam,regularnie chodzę do solarium,ponieważ Lubie opalony odcień skóry. Jedna część ciała, mianowicie piersi, uparcie nie chcą się opalić. Smaruje się różnymi preparatami do solarium,ale efekt jest średni. Dlaczego tak jest? Przecież skóra na piersiach jest delikatna a pod spodem jest dużo Tłuszczu

Proszę poszukać gabinetu, w którym stosowane jest opalanie natryskowe - opalenizna będzie równomierna na całym ciele, a dodatkowo zdrowsza :)

Proszę zastanowić się nad kontynuacją zabiegów w solarium. Promieniowanie A radykalnie niszczy włókna kolagenowe w skórze, przyspiesza proces starzenia i zwiększa ryzyko choroby nowotworowej skóry. Co do kolorytu, jest mniej melaniny w skórze gruczołów.

Dzień dobry,

Przede wszystkim musi mieć Pani świadomość, że takie nadmierne korzystanie z opalania ma negatywny wpływ na skórę i zdecydowanie przyspiesza proces starzenia. Jeśli bardzo lubi Pani mieć opaloną skórę, lepiej zamienić solarium na opalanie natryskowe lub samoopalacz.

Pozdrawiam
Abigail Laskowska