Różnica w kolorze skóry przy opalaniu

Witam, mam różnice w kolorze skóry, trochę chodziłem w skarpetkach i teraz mam nieopalone stopy, jak to zrobić? Czy samoopalacz może czy pogorszy? I co najważniejsze gdzie mogę takie coś kupić bo w zwykłym sklepie są kosmetyki ale samoopalacza nie znalazłem...

Witam. Nie ma powodów do objaw. Większość osób posiada tego rodzaju nierówności w pigmentacji skóry. Odradzam stosowanie samoopalacza gdyż może on spowodować powstanie nieestycznych plam.