Jak wyrównać opaleniznę?

Witam, w poprzednie lato chodziłem w skarpetkach i teraz są nie opalone, za 2 miesiące jade na wakacje, a wiadomo że to brzydko wygląda, jak to wyrównać, bo w sumie teraz już się zaczyna słońce, i nie chcę żeby to jeszcze bardziej się zrobiło, podobno peeling czy coś, ale na czym to polega?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli różnica w kolorze skóry jest bardzo duża, wyrównanie kolorytu skóry będzie naprawdę trudne. Pomocne w tym może się jednak okazać zastosowanie peelingów, które złuszczą wierzchnią warstwę naskórka. Po takich peelingach może Pan także pomyśleć o solarium.