Jak wyrównać koloryt cery?

Witam. Mam BARDZO nierówny koloryt cery - mam "wiecznie" zaczerwienioną okolicę pod nosem, żółtawy odcień cery wokół ust. Od zawsze miałam multum intensywnych piegów, które wybielałam domowymi sposobami (ogórek, cytryna, pomidor, natka pietruszki, porzeczki). Efekt jest taki, że piegi stały się bardzo bledziutkie, aczkolwiek cera jest niejednolita, co dodaje mi jakieś 10 lat (gdy nałożę jaśniutki podkład - mam cerę idealną), ale nie chcę nakładać codziennie chemii na buzię. Co robić?

Witam najlepiej będzie , jak odwiedzi Pani na konsultację lekarza medycyny estetycznej .Lekarz obejrzy dokładnie skórę i dobierze indywidualnie zabegi. Najczęsciej na przebarwienia, nierówny koloryt skóry stosuje się zabiegi peelingów medycznych lub zabieg cosmelan/ dermamelan. Są to zabiegi głeboko złuszczające , wyrównujące koloryt skóry.