Przebarwienia na brzuchu i blizny po wrastaniu włosków

Mam wstydliwy problem dot.przebarwienia na brzuchu. Niestety w młodym wieku dorwałam się do maszynki i zgoliłam włoski, które jak wiadomo potem odrastały i wrastały w skórę, wtedy natomiast narobiłam sobie blizn pozbywając sie tego. To nigdy nie znikało do dnia dzisiejszego mam to samo. Zaczerwienienie ponieważ włoski odrastają i starsze blizny nie duże ale widoczne. Wstydze sie pokazać brzuch, okolice pod pępkiem. Czy można wykonać jakiś zabieg/serię zabiegów na to np. w salonie kosmetycznym?

Kwalifikacji do zabiegów usunięcia blizn ze względu na ich wygląd dokonuje lekarz medycyny estetycznej w trakcie konsultacji. Najskuteczniejszą obecnie metodą jest laser frakcyjny CO2. Starannie wykonany zabieg z indywidualnie dobranymi parametrami nie spowoduje powikłań ani długiego okresu rekonwalescencji. Zapraszam do skorzystania z konsultacji w gabinecie, ponieważ tylko bezpośrednie badania pozwoli odpowiednio ocenić Pani problem i określić ile zabiegów będzie potrzebnych do jego likwidacji.

Proszę udać się na konsultację do lekarza medycyny estetycznej można wykonać zabiegi laserowe i peelingi medyczne na przebarwienia, a na wrastające włosy jedną skuteczną metoda jest wykonanie mikrodermabrazji.

Można spróbować terapii laserowej. Musi Pani wybrać dobry gabinet medycyny estetycznej, w którym po diagnozie uda się ustalić cykl zabiegów.