Rozjaśnianie blizn po trądziku naturalnymi sposobami

Witam ja w sprawie trądziku mam pytanie jakie naturalne metody mogą pomóc lub tabletki na rozjaśnienie blizn byłem już u kilku dermatologów i nie pomogło proszę o poradę...pozdrawiam...

Kwalifikacji do zabiegów usunięcia blizn potrądzikowych ze względu na ich wygląd dokonuje lekarz w trakcie konsultacji. Najskuteczniejszą obecnie metodą jest laser frakcyjny CO2. Starannie wykonany zabieg z indywidualnie dobranymi parametrami nie spowoduje powikłań ani długiego okresu rekonwalescencji. Domowe sposoby niestety nie przyniosą zauważalnego rezultatu.

Polecam odiwedzić dermatologa lub lekarza medycyny estetycznej i wykonać serię peelingów medycznych sa to najskuteczniejsze zabiegi na ten problem skórny. Naturalne metody nie zlikwidują blizn.