Czy ból brzucha i piersi jest zapowiedzią okresu czy oznacza ciążę?

Witam. kilka,dni spoznia mi sie okres,ostatnio pojawia sie troche pozniej.przez caly czas kochamy sie z mezem bez zabespiexznia.brzuch i piersi bola,mnie jak przed pkresem lecz go brak.robilam test i wyszzedl negatywny.czy to zapowiedz spoznionego okresu czy byc moze ciaza❓ pozdrawiam

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Opisane objawy nie dają możliwości jednoznacznie określić ich przyczyny. Proszę zgłosić się do poradni ginekologicznej, gdzie lekarz na podstawie badania i badań dodatkowych (Np. beta-hcg z krwi) będzie w stanie powiedzieć coś więcej.