Czy ból głowy, ból podczas stosunku, nudności mogą być objawem choroby nowotworowej?

Od pół roku nieregularnie miesiaczkuje 21-39 dni.Teraz nie dostałam miesiaczki w marcu.Testy ciazowe pozytywne,beta hcg z krwi ujemna.Zapisałam sie na usg.Inne objawy które zauwazam od ok2 mc to ból podczas stosunku,bóle głowy,bóle podbrzusza,krwawienie po stosunku,nudnosci. Czy to może być nowotwór?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje powtórzyć beta hcg i koniecznie udac się do lekarza ginekologa