Czy ból głowy ma związek z ciśnieniem?

mam nadciśnienie tętnicze stosuje tabletki tezeo 40 oraz daneb 5 mg oraz co 2 dzień wieczorem indapen2,5 mg jak mam zwiększone ciśnienie ale po stosowaniu tych lekow ciśnienie się unormowalo ale boli mnie glowa dziennie nie wiecz czy te leki maja cos wspólnego z bolem glowy bo moja Pani doktor twierdzi ze nie to skad się biora te bole glowy?

Lek. Michał Lenard

Zarówno wysokie, jak i niskie ciśnienie może być przyczyną bólu głowy. Możliwe, że konieczna będzie modyfikacja leczenia nadciśnienia. W razie potrzeby sugeruję skonsultować się z drugim lekarzem. Pozdrawiam!